Prawo nieruchomości

prawo nieruchomości wrocław

Prawo nieruchomości

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej procesu sprzedaży nieruchomości. Reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych związanych z nieruchomościami (procesy odszkodowawcze, postępowania dotyczące zniesienia współwłasności lub zasiedzenie). 

Obsługa kancelarii kierowana jest do współwłaścicieli lub właścicieli zarówno dużych obiektów takich jak kamienice, obiekty inwestycyjne jak też lokali mieszkalnych, pochodzących ze spadku na terenie całego kraju. Oferta kancelarii adresowana jest do właścicieli nieruchomości, którzy posiadają udziały w nieruchomości i są zainteresowani ich zbyciem w sytuacji, gdy inni współwłaściciele nie godzą się na zniesienie współwłasności w drodze sprzedaży na wolnym rynku. Kancelaria proponuje wówczas zniesienie współwłasności w trybie art. 210 k.c, art. 211,212 kc. oraz prowadzenie procesu na drodze sądowej.

 

Sprawy związane z udziałami w nieruchomości niekoniecznie mogą być problematyczne, a mechanizmy sądowe zawarte w stosownych przepisach mogą prowadzić do przyznania nieruchomości konkretnej osobie lub osobom lub doprowadzić do podziału nieruchomości w sposób fizyczny, ustanowienia odrębnej własności nieruchomości. Rozwiązań jest wiele, kancelaria proponuje rozwiązania pod konkretną sytuację i klienta. Zapraszamy do współpracy!

 

witamy w naszej kancelarii

Skontaktuj się z nami