Kancelaria Adwokacka Wrocław

Adwokat Eliza Dąbrowska

W 1998/1999 ukończyłam Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Po odbyciu 3 letniej aplikacji i zdaniu egzaminu adwokackiego uzyskałam wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach w 2013 r. W trakcie aplikacji współpracowałam z ogólnopolską kancelarią adwokacko-radcowską, zajmując się prawem gospodarczym, prawem karnym i cywilnym pod patronatem komplementariusza adwokata Tomasza Dąbrowskiego. W trakcie odbywania aplikacji świadczyłam usługi na rzecz osób fizycznych, osób prawnych.

Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adwokat Elizę Dąbrowską, specjalizującą się w prawie spadkowym, sprawach o rozwód oraz sprawach o podział majątku. Kancelaria znajduje się we Wrocławiu, przy ulicy Tęczowej 8/9.

Adwokat od spraw spadkowych

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach związanych z prawem spadkowym, nasza kancelaria jest w stanie Ci pomóc. Nasz zespół adwokatów ma wiele lat doświadczenia w tym zakresie i pomoże Ci w każdej sytuacji związanej ze spadkiem, takiej jak sporządzenie testamentu, wykonanie dziedziczenia czy reprezentowanie Cię w sporach sądowych związanych ze spadkiem.

Adwokat od spraw rozwodowych

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji rodzinnej i potrzebujesz pomocy w sprawach o rozwód, nasza kancelaria jest gotowa Ci pomóc. Będzimy Cię wspierali i reprezentowali w każdym etapie postępowania rozwodowego, dbając o Twoje interesy oraz ochronę Twoich praw.

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach o podział majątku, nasza kancelaria jest w stanie Ci pomóc. Nasz zespół adwokatów zapewni Ci profesjonalną pomoc prawną i wsparcie w negocjacjach oraz sporządzi dla Ciebie dokumenty prawne dotyczące podziału majątku.

Obsługa prawna firm

 Jeśli prowadzisz biznes i potrzebujesz wsparcia prawnego, nasza kancelaria jest w stanie Ci pomóc w założeniu działalności gospodarczej, przygotowaniu umów, reprezentacji przed sądami oraz w innych kwestiach związanych z prawem handlowym i korporacyjnym.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, możemy zapewnić Ci kompleksową i profesjonalną obsługę prawna Twojego biznesu. 

 

W naszej kancelarii stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta oraz na profesjonalizm i skuteczność. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych klientów i pomóc im w osiągnięciu zamierzonych celów.

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach prawnych związanych ze spadkiem, rozwodem lub podziałem majątku, skontaktuj się z nami. Nasza kancelaria jest gotowa Ci pomóc.

witamy w naszej kancelarii

Skontaktuj się z nami

TELEFONY

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Eliza Dąbrowska
eliza@adwokaci-dabrowscy.pl
kom. +48 664 002 412

GODZINY PRACY KANCELARII

Poniedziałek od 8:00 do 17:00
Wtorek od 8:00 do 17:00
Środa od 8:00 do 17:00
Czwartek od 8:00 do 17:00
Piątek od 8:00 do 13:00