DARMOWA POMOC PRAWNA

Oferujemy:

Bezpłatne porady prawne

Kancelaria prawna Adwokaci Dąbrowscy Gliwice rozszerzyła zakres swojej działalności o działalność PRO BONO, obejmującą darmowe porady prawne. Bezpłatne porady prawne to profesjonalne, pełnowartościowe usługi, które świadczymy w najlepszym interesie naszych klientów.

W celu umówienia się na bezpłatne porady prawne zapraszamy do kontaktu.

Co obejmuje oferta darmowych porad prawnych?

Darmowe porady prawne świadczymy w zakresie naszej specjalizacji:

bezpłatne porady prawne Gliwice

W ramach usług PRO BONO rozpoznajemy sprawy klientów, a po rozpoznaniu doradzamy w zakresie podejmowania dalszych działań. Bezpłatne porady nie obejmują sporządzania pism procesowych oraz reprezentacji klienta przed sądem.

Kto może skorzystać z oferty PRO BONO?

Zgodnie z ideą PRO BONO bezpłatne porady prawne świadczymy na rzecz osób, a także przedsiębiorców, którzy takiej pomocy potrzebują, a których – z różnych względów – nie stać na pokrycie kosztów płatnej obsługi prawnej.

Jako że u podłoża darmowych porad prawnych leży pomoc osobom, które na co dzień nie mają styczności z terminologią i procedurami prawnymi, nasi prawnicy starają się w sposób jak najbardziej zrozumiały i rzetelny wyjaśnić wszelkie zawiłości sprawy, jednocześnie przybliżając klientom kolejne etapy czekającego ich postępowania.

Bezpłatne porady prawne Gliwice – gdzie szukać pomocy?

Swoją ofertę darmowych porad prawnych PRO BONO kancelaria prawna Adwokaci Dąbrowscy kieruje w szczególności do mieszkańców Gliwic oraz przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie miasta. Nie oznacza to jednak, że z naszej pomocy prawnej nie mogą skorzystać osoby fizyczne oraz przedsiębiorstwa spoza Gliwic.

Klientom zainteresowanym możliwością skorzystania z bezpłatnej pomocy prawnej pragniemy przypomnieć, iż oferta obejmuje usługi doradcze. W ramach obsługi bezpłatnej nie sporządzamy pism procesowych i nie reprezentujemy interesów klienta przed organami administracji publicznej.